Zimowe Spotkanie Władz i Członków Konfederacji Lewiatan 2020

Józefów, 10 - 11 stycznia 2020

Holiday Inn
ul. Telimeny 1

WARUNKI UCZESTNICTWA:

 

Udział w wydarzeniu jest płatny - 1200 PLN + VAT, firma zrzeszona w Konfederacji Lewiatan

Udział w wydarzeniu osoby towarzyszącej (rodzina) - 800 PLN + VAT

Udział dzieci do lat 4. - bezpłatny

Udział dzieci do lat 12. - 200 PLN + VAT

Udział dzieci od 12. do 18. lat - 400 PLN + VAT

Opłata obejmuje:

  • nocleg w pokoju jednoosobowym na jedną dobę, 
  • kolację wieczorną w dniu 10 stycznia,
  • obiady i przerwy kawowe w dniach 10 i 11 stycznia,
  • śniadanie 11 stycznia,
  • miejsce parkingowe
  • program artystyczny i merytoryczny,
  • materiały konferencyjne

Do 31 grudnia 2019 r. istnieje możliwość rezygnacji z udziału, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Prosimy o rejestrację na konferencję i warsztaty do 20 grudnia 2019 r. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia rejestracji w wypadku braku wolnych miejsc.

Po zapisaniu się na wydarzenie otrzymają Państwo mailem link do pobrania faktury pro forma z danymi i kwotą do przelewu. Wpłaty za udział w spotkaniu należy dokonać najpóźniej do dnia 31 grudnia 2019 r. na konto ING Bank Śląski 38 1050 1025 1000 0090 3145 1058, w w tytule przelewu prosimy wpisać: Zimowe Spotkanie Władz i Członków Konfederacji Lewiatan.

Osoba kontaktowa: Jadwiga Winiarska, Starsza Specjalistka, Departament Wydarzeń,  tel. +48 22 55 99 878, jwiniarska@konfederacjalewiatan.pl

Wypełniając i wysyłając poniższy formularz, akceptujesz załączony poniżej regulamin i warunki uczestnictwa.

Formularz rejestracyjny
- pola obowiązkowe
Proszę poprawić następujące błędy
Opłata uczestnictwa
Udział osoby towarzyszącej (rodzina)
Udział dzieci
PLN
Metoda płatności
Dane do faktury
Akceptuję regulamin serwisu iKONGRES oraz przyjełam/-ąłem do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane przez D2B Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Usługodawca”) w ramach umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu wykonania umowy zawartej przez Konfederacja Lewiatan z siedzibą: ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa („Organizator”) z Usługodawcą zgodnie z regulaminem świadczenia usług. Administratorem bazy danych podanych podczas rejestracji na wydarzenie jest Organizator. Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, dalej RODO) przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do żądania usunięcia swoich danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do uzyskania kopi swoich danych oraz przeniesienia swoich danych osobowych. Więcej informacji dotyczących celów i sposobów przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszym regulaminie.

Akceptuję regulamin wydarzeń Konfederacji Lewiatan dostępny tutaj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych przekazanych w powyższym formularzu (adres e-mail) do przesyłania informacji handlowych pochodzących od Oranizatora

ZAPROSZENIE

Zimowe Spotkanie Władz i Członków Konfederacji Lewiatan

Konfederacja Lewiatan każdego roku organizuje spotkania władz i kluczowych członków organizacji. Podczas tych spotkań przedstawiciele firm zrzeszonych w Konfederacji dyskutują o mijającym roku, planują wspólne działania na rok kolejny, rozmawiają o wydarzeniach gospodarczych, wymieniając się informacjami o sytuacji w poszczególnych branżach. Do udziału zapraszamy również uczestników debaty publicznej – polityków, dziennikarzy, komentatorów życia społecznego i politycznego, ekonomistów. Dyskusje dotyczą spraw, tematów i wyzwań najbardziej aktualnych dla Polski, Europy i świata. Wśród wydarzeń przygotowujemy debatę przedsiębiorców i ekspertów o wyzwaniach na kolejny rok, przedstawienie wyników analiz ekonomicznych, ale także spotkania z decydentami politycznymi. Program obejmuje również debaty dotyczące prognoz tego, co wydarzy się w nadchodzącym roku 2020 w polskiej i europejskiej gospodarce i polityce. Każdego roku w spotkaniu bierze udział ok 130 osób, w tym szefowie i dyrektorzy największych, dużych i średnich firm polskich i zagranicznych działających w Polsce. Obecni są członkowie Zarządu KL. W trakcie dwóch dni odbywa się również posiedzenie Rady Głównej Konfederacji Lewiatan i spotkanie Rady Regionów KL.

Dane wydarzenia:


Początek: 10 stycznia 2020 godz. 14:00

Koniec: 11 stycznia 2020 godz. 15:00

Miejsce:
Holiday Inn
ul. Telimeny 1, Józefów

Miejsce wydarzenia: