iKONGRES

Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

XIII Spotkanie Absolwentów pt. "Profilowanie klientów - biznes magiczny czy technologiczny?"

*, 22 listopada 2021

Spotkanie on-line
*

Drodzy Absolwenci,

„- Czy Wielki Brat istnieje?
- Oczywiście, że istnieje. Partia istnieje, a Wielki Brat to ucieleśnienie Partii.
- Czy istnieje w ten sam sposób co ja?
- Ty nie istniejesz.”

„Rok 1984” może się współcześnie wydawać bardziej rzeczywistością niż antyutopią. Technologia dała wszak potężne możliwości powszechnej inwigilacji i kontroli pojedynczego człowieka oraz grup społecznych. W rękach korporacji oraz państw czyni człowieka bez szans na prywatność. Systemy profilowania i systemy śledzące wiedzą, jakie masz potrzeby, co robisz, co lubisz, gdzie jesteś, jakie masz poglądy i – jeśli będzie to konieczne – skutecznie przekonają Cię do zmiany Twojej postawy. A może jest jednak inaczej? Może to wszystko w Twoim interesie, aby jeszcze precyzyjniej odpowiedzieć produktami i usługami na Twoje potrzeby i jeszcze skuteczniej zapewnić Twoje bezpieczeństwo? A może wreszcie przeceniamy moc algorytmizacji życia oraz sztucznej inteligencji, które mają się nijak do wolnej woli człowieka?

O profilowaniu klientów i wyzwaniach z tym związanych, zarówno technologicznych jak i prawnych oraz etycznych, porozmawiamy z praktykami – Piotrem Prajsnarem, CEO w Cloud Technologies oraz Szymonem Lipińskim, Data & Strategy Dyrektorem w Wavemaker Poland. Debatę Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Zarządzania UW poprowadzi Remigiusz Lewandowski.

Zapraszamy 22 listopada 2021 r. o godz. 18.

Jesteśmy przeświadczeni, że taki doborowy skład zapewni zarówno emocje jak i intelektualną refleksję z naciskiem na praktyczny aspekt problemu.

Serdecznie zapraszamy!

Dane wydarzenia:


Początek: 22 listopada 2021 godz. 18:00

Koniec: 22 listopada 2021 godz. 19:30

Miejsce:
Spotkanie on-line
*, *