iKONGRES

XI Spotkanie Absolwentów pt. "ESG - chwilowa moda czy konieczność zmian?"

*, 20 września 2021

Spotkanie on-line
*
Formularz rejestracyjny
- pola obowiązkowe
Proszę poprawić następujące błędy
Akceptuję regulamin serwisu iKONGRES oraz przyjełam/-ąłem do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane przez D2B Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Usługodawca”) w ramach umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu wykonania umowy zawartej przez Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW z siedzibą: ul. Szturmowa 1/3, 02-678 Warszawa („Organizator”) z Usługodawcą zgodnie z regulaminem świadczenia usług. Administratorem bazy danych podanych podczas rejestracji na wydarzenie jest Organizator. Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, dalej RODO) przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do żądania usunięcia swoich danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do uzyskania kopi swoich danych oraz przeniesienia swoich danych osobowych. Więcej informacji dotyczących celów i sposobów przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszym regulaminie.
Oświadczam, że zapoznałam/-łem się warunkami uczestnictwa w wydarzeniu, wypełniając i wysyłając niniejszy formularz akceptuję regulamin Organizatora i warunki uczestnictwa w wydarzeniu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych przekazanych w powyższym formularzu (adres e-mail) do przesyłania informacji handlowych pochodzących od Oranizatora

Drodzy Absolwenci,

Environmental, Social and Corporate Governance (ESG) staje się kluczowym pojęciem w ramach odpowiedzialnego zarządzania przedsiębiorstwem. Działania planowane i podejmowane dzisiaj w obszarach ochrony środowiska (E), dbania o społeczeństwo (S) i prowadzenie ładu korporacyjnego (G) będą miały istotny wpływ na dobrobyt w najbliższych latach.

W debacie udział wezmą:

Joanna Pydo - ESG & Investor Relations Strategist, C-Power Advisory
Łukasz A. Olszewski - S&P Global Ratings - CEE Region Pod Leader

Moderatorem będzie Maciej Klonowski - Stowarzyszenie Absolwentów WZ UW

Jesteśmy przeświadczeni, że taki doborowy skład zapewni zarówno emocje jak i intelektualną refleksję z naciskiem na praktyczny aspekt problemu.

Serdecznie zapraszamy!

Dane wydarzenia:


Początek: 20 września 2021 godz. 18:00

Koniec: 20 września 2021 godz. 19:30

Miejsce:
Spotkanie on-line
*, *