iKONGRES

Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

Wideokonferencja prasowa ZPL

Polska, 29 lipca 2021

Online
Online

Data: 29 lipca 2021r.

Miejsce: platforma ClickMeeting

W imieniu Związku Polskiego Leasingu mamy przyjemność zaprosić Państwa na wideokonferencję prasową, podczas której przedstawimy wyniki polskiej branży leasingowej oraz branży wynajmu aut w I połowie 2021 r. W czasie konferencji, która odbędzie się w formie zdalnej, zaprezentujemy także prognozy dla rynku leasingu na koniec 2021 r.

Wideokonferencja ZPL rozpocznie się 29 lipca (czwartek) br. o godzinie 11:00 i będzie transmitowana na platformie ClickMeeting. Wydarzenie będzie dostępne tylko dla zarejestrowanych uczestników.

Prosimy, aby osoby, które chcą wziąć udział w wideokonferencji, przesłały do nas wiadomość na adres: anna.polak@leasing.org.pl, w terminie do 28 lipca 2021 r. (środa) lub zgłosiły swoje uczestnictwo za pomocą formularza.  Po potwierdzeniu rejestracji, a jeszcze przed wideokonferencją, otrzymają Państwo link do wydarzenia.

Informacje techniczne:

  • Pytania: Po części prezentacyjnej przewidujemy czas na pytania od dziennikarzy. Będzie można je zadać za pomocą czatu. Pytania można przesłać także przed spotkaniem na adres: anna.polak@leasing.org.pl
     
  • Materiały prasowe: Materiały prasowe zostaną udostępnione na stronie www.leasing.org.pl

 

Dodatkowe informacje dla mediów:
Anna Polak
Związek Polskiego Leasingu
Tel. 505 83 18 18
anna.polak@leasing.org.pl

Dane wydarzenia:


Początek: 29 lipca 2021 godz. 11:00

Koniec: 29 lipca 2021 godz. 12:30

Miejsce:
Online
Online, Polska

Miejsce wydarzenia: