Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

Tarcza Finansowa PFR 2.0

on-line, 23 kwietnia 2021

Spotkanie on-line
*

Kancelaria Prawna Brysiewicz Bokina Sakławski i Wspólnicy wspólnie z Konfederacją Lewiatan zapraszają na webinarium w ramach cyklu e-Akademii Lewiatana.

Tarcza Finansowa PFR 2.0: kluczowe problemy po otrzymaniu subwencji

23 kwietnia 2021 (piątek), godz.: 10:00-12:00

Udział bezpłatny

 

Partner:


Logo Kancelarii Brysiewicz Bokina Sakławski

 

 

 

W styczniu PFR uruchomił Tarczę Finansową 2.0 dla mikro, małych i średnich firm (MŚP). Do 26 lutego 2021 r. z programu skorzystało prawie 50 tys. przedsiębiorców. Zasady wsparcia przedsiębiorców uległy istotnym zmianom w porównaniu do Tarczy 1.0, w związku z czym wiele kwestii dotyczących wydatkowania i rozliczania subwencji może być nadal niejasnych. O najczęstszych wątpliwościach i problemach beneficjentów po uzyskaniu subwencji opowiedzą eksperci kancelarii Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy z praktyki Funduszy Unijnych i Pomocy Publicznej.


W czasie szkolenia zostaną omówione m.in. warunki udziału w programie, błędy powstałe na etapie aplikowania o subwencję, które mogą skutkować koniecznością zwrotu środków oraz kluczowe zasady wydatkowania środków w ramach Tarczy. Eksperci przedstawią również zakres i przebieg kontroli wydatkowania środków przekazanych przez PFR oraz doradzą, jak w praktyce postępować w przypadku wystąpienia ryzyka lub zarzutu, iż subwencja została pobrana niesłusznie. Eksperci przybliżą, jakie mogą być konsekwencje naruszenia przez beneficjenta obostrzeń przyjętych w związku z pandemią koronawirusa, w szczególności, czy mogą być podstawą zwrotu środków.

PROGRAM:

  1. Tarcza Finansowa PFR 2.0 dla MŚP – kluczowe informacje z perspektywy beneficjentów
  2. Warunki udziału w programie
  3. Najczęstsze błędy na etapie składania wniosków o subwencję
  4. Kluczowe warunki wydatkowania środków w ramach programu
  5. Kontrola i zwrot otrzymanej subwencji
  6. Czy naruszenie obostrzeń sanitarnych może być podstawą zwrotu środków
  7. Podsumowanie i Q&A

Szkolenie poprowadzą eksperci: Krzysztof Brysiewicz, partner zarządzający, dr Magdalena Porzeżyńska, radczyni prawna, Partner Kancelarii, Małgorzata Woźniak, aplikantka adwokacka z kancelarii prawnej Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy.

 

   

Dane wydarzenia:


Początek: 23 kwietnia 2021 godz. 10:00

Koniec: 23 kwietnia 2021 godz. 12:00

Miejsce:
Spotkanie on-line
*, on-line