Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

Problemy z płynnością - narzędzia i rozwiązania

Warszawa, 05 sierpnia 2021

Spotkanie on-line
*

Konfederacja Lewiatan wraz z kancelarią Filipiak Babicz zapraszają na webinarium
w ramach e-Akademii Lewiatana 

Problemy z płynnością - narzędzia i rozwiązania

5 sierpnia 2021 r. (czwartek), godz.: 10:00-12:00

Udział bezpłatny

 

Zapraszamy na praktyczne warsztaty dedykowane osobom zarządzającym przedsiębiorstwami, w ramach których omówione będą symptomy wskazujące na możliwe problemy płynnościowe. W oparciu o konkretne przypadki i doświadczenia firm, dowiedzą się Państwo jakie są możliwe rozwiązania w takiej sytuacji.

Spotkanie poprowadzi Pani Marta Romańska, radca prawny z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym wraz z Panem Piotrem Kempińskim, aplikantem radcowskim, który posiada spore doświadczenie w prowadzeniu dużych i skomplikowanych postępowań restrukturyzacyjnych i upadłościowych. Podczas webinaru powie kiedy i jak reagować na niepokojące sygnały oraz przedstawi skuteczne działania naprawcze.

Ze szkolenia wyjdą Państwo z praktyczną wiedzą w zakresie dostępnych narzędzi w sytuacji rosnących zobowiązań i spadających przychodów.

 

Zakres tematyczny webinarium:

• Symptomy pogarszającej się płynności

• Kiedy i jak reagować ?

• Analiza sytuacji w oparciu o case studies

• Możliwe działania naprawcze i wachlarz korzyści

• Jak dobrać odpowiednie narzędzie do sytuacji firmy – case studies

 

FILIPIAK BABICZ LEGAL sp.k. to kancelaria prawna specjalizująca się w prawie cywilnym, w prawie spółek, w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym oraz w prawie karnym. Kancelarię tworzy zespół specjalistów posiadających szeroki wachlarz kompetencji, silnie angażujących się zarówno w bieżącą obsługę Klientów, jak i w prowadzenie trudnych i skomplikowanych spraw. Blisko 70 prawników gwarantuje kompleksową obsługę prawną i zapewnia indywidualne podejście do każdego Klienta. Lider w obszarze restrukturyzacji przedsiębiorstw.

 

Szczegóły organizacyjne

  • Potwierdzeniem udanej rejestracji jest otrzymanie maila potwierdzającego rejestrację; w wypadku braku takiego maila, prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia Państwa rejestracji.
  • Dzień przed wydarzeniem lub rano w dniu wydarzenia, otrzymają Państwo unikalny link do zalogowania się na stronie webinarium.
  • Aby uniknąć braku maili dotyczących wydarzenia, prosimy o zwrócenie uwagi na literówki w adresie e-mail wpisywanym w formularzu rejestracyjnym, sprawdzanie folderu SPAM, zostawienie bezpośredniego kontaktu telefonicznego w formularzu rejestracyjnym, sprawdzenie polityki działów IT w kwestii filtrów SPAM serwerów pocztowych i zaufanych nadawców poczty przychodzącej.
  • Webinarium odbywa się on-line za pomocą platformy ClickMeeting.
  • Wszystkie informacje o technicznych aspektach webinarium znajdą Państwo na stronie rejestracji.
  • W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań przez uczestników.
  • Uczestnicy otrzymają wszystkie materiały merytoryczne po webinarium.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU

 

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt:

Grażyna Mazurek Konfederacja Lewiatan, e-mail:gmazurek@konfederacjalewiatan.pl
tel. +48 22 55 99 940

 

 

 

 

 

 

 

Dane wydarzenia:


Początek: 05 sierpnia 2021 godz. 10:00

Koniec: 05 sierpnia 2021 godz. 12:00

Miejsce:
Spotkanie on-line
*, Warszawa