KONFERENCJA: Praca 4.0 - Rynek pracy w procesie zmiany

Warszawa, 21 - 31 stycznia 2020

Centrum Konferencyjne Nimbus
al. Jerozolimskie 98

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Udział w pierwszym dniu konferencji jest bezpłatny. Udział drugiego dnia w warsztatach dotyczących PPK jest bezpłatny, w pozostałe bloki warsztatowe drugiego dnia objęte są opłatą.

Warsztaty 22 stycznia 2020 r. - (pakiet czterech warsztatów) firma zrzeszona w Konfederacji Lewiatan - 350 PLN + VAT, firma niezrzeszona w Konfederacji Lewiatan - 550 PLN + VAT.

Do 14 stycznia istnieje możliwość rezygnacji z warsztatów, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Prosimy o rejestrację na konferencję i warsztaty do 15 stycznia 2020 r. Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia rejestracji w wypadku braku wolnych miejsc.

Po zapisaniu się na płatne warsztaty otrzymają Państwo mailem link do pobrania  faktury pro forma z danymi do przelewu. Wpłaty za udział w warsztatach należy dokonać najpóźniej do dnia 15 stycznia 2020 na konto ING Bank Śląski 38 1050 1025 1000 0090 3145 1058, w w tytule przelewu prosimy wpisać: Praca 4.0 - warsztaty.

Osoba kontaktowa: Jadwiga Winiarska, Starsza Specjalistka, Departament Wydarzeń,  tel. +48 22 55 99 878, jwiniarska@konfederacjalewiatan.pl

Wypełniając i wysyłając poniższy formularz, akceptujesz załączony poniżej regulamin i warunki uczestnictwa.

Formularz rejestracyjny
- pola obowiązkowe
Proszę poprawić następujące błędy
Potwierdzenie udziału w bezpłatnej Konferencji (21 stycznia 2020)
Potwierdzenie udziału w bezpłanym bloku szkoleń z PPK drugiego dnia konferencji (22 stycznia 2020)
Bezpłatny blok szkoleń z PPK
Potwierdzam udział w płatnym bloku warsztatów (22 stycznia 2020) (ścieżki: Zarządzanie ludźmi w organizacji oraz Prawo pracy i ubezpieczenia społeczne)
I Blok warsztatowy
II Blok warsztatowy
III Blok warsztatowy
IV Blok warsztatowy
PLN
Metoda płatności
Dane do faktury
Akceptuję regulamin serwisu iKONGRES oraz przyjełam/-ąłem do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane przez D2B Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Usługodawca”) w ramach umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu wykonania umowy zawartej przez Konfederacja Lewiatan z siedzibą: ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa („Organizator”) z Usługodawcą zgodnie z regulaminem świadczenia usług. Administratorem bazy danych podanych podczas rejestracji na wydarzenie jest Organizator. Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, dalej RODO) przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do żądania usunięcia swoich danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do uzyskania kopi swoich danych oraz przeniesienia swoich danych osobowych. Więcej informacji dotyczących celów i sposobów przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszym regulaminie.

Akceptuję regulamin wydarzeń Konfederacji Lewiatan dostępny tutaj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych przekazanych w powyższym formularzu (adres e-mail) do przesyłania informacji handlowych pochodzących od Oranizatora

KONFERENCJA

Praca 4.0 – Rynek pracy w procesie zmiany
Rynek pracy – prawo pracy – zarządzanie ludźmi w organizacji

 

Zapraszamy do udziału w dwudniowym wydarzeniu osoby, które kształtują rynek pracy w Polsce  W debatach, panelach i warsztatach wezmą udział decydenci, przedstawiciele administracji, szefowie HR, prawnicy, naukowcy itd.

Pierwszego dnia, podczas paneli i debat porozmawiamy o kierunkach zmian na szeroko pojętym rynku pracy. Drugiego dnia odbędzie się 8. warsztatów ze znakomitymi ekspertami! 

Przełom 2019/2020 to kolejne wyzwania na rynku pracy, konieczność dostosowania się do nowego otoczenia prawnego, pytania związane z nowymi inicjatywami „po wyborach” na poziomie krajowym i unijnym.  Deficyt pracowników, to najczęściej wskazywana bariera rozwoju polskich przedsiębiorstw. Możliwe są różne rozwiązania zmniejszające niedostatek pracowników. Jednym z nich jest zwiększanie aktywności zawodowej osób w wieku produkcyjnym. Wg BAEL w Polsce ponad 13,3 mln osób jest biernych zawodowo. Innym rozwiązaniem jest wypracowanie odpowiedniej polityki migracyjnej zmierzającej do pozyskania osób o poszukiwanych kwalifikacjach.

W coraz bardziej konkurencyjnym otoczeniu, przy szybkim postępie technologicznym zaostrza się rywalizacja pomiędzy pracodawcami o talenty, pozyskanie  i utrzymanie wykwalifikowanych pracowników. Cały czas dużym wyzwaniem dla pracodawców jest niedopasowanie kompetencji pracowników do potrzeb nowoczesnych przedsiębiorstw. Na ukończeniu jest pierwszy etap wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych. Najwięksi pracodawcy dokonują podsumowań, średni powinni przygotowywać się do implementacji nowych rozwiązań.

Wobec zapowiedzi dotyczących podniesienia minimalnego wynagrodzenia i zmian w ubezpieczeniach społecznych powstaje pytanie, jak będzie wyglądał rynek pracy w najbliższych latach i jaki będzie, to miało wpływ na plany zatrudnieniowe i inwestycyjne pracodawców. Podsumowania wymagają zmiany w prawie pracy.

W trakcie czwartej edycji konferencji Praca 4.0 przyjrzymy się możliwym scenariuszom na przyszłość: Jak będzie kształtował się rynek pracy w Polsce? Czy firmy są otwarte na zatrudnienie tych, których do tej pory zatrudniać nie chcieli? Jak zmieniają się modele zarządzania ludźmi w organizacji? Jakie będą konsekwencje zmian dotyczących płacy minimalnej czy ubezpieczeń społecznych? Jak wyglądają dobre praktyki z wdrożenia PPK?

Czy rozwój technologii dotyczy tylko niektórych firm czy spowoduje nieodwracalne zmiany na rynku pracy? Czy RODO jest do okiełznania w zatrudnieniu? Jakie kierunki powinna przyjąć zmiana prawa pracy?

Dowiedz się o nadchodzących zmianach, wymień doświadczenia, poznaj znakomitych ekspertów! Dołącz do nas i zarejestruj się!

 

PROGRAM oraz więcej informacji: www.praca4zero.pl

Konferencja objęta jest patronatem Ministerstwa Rozwojou oraz PARP.

 

 

Dane wydarzenia:


Początek: 21 stycznia 2020 godz. 09:00

Koniec: 31 stycznia 2020 godz. 17:00

Miejsce:
Centrum Konferencyjne Nimbus
al. Jerozolimskie 98, Warszawa

Miejsce wydarzenia: