Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

KONFERENCJA: Kształcenie w zawodach ekonomiczno-administracyjnych – potrzeby pracodawców i szkół branżowych

Poznań, 21 lutego 2020

Poznań
ul. Ziębicka 18, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu

KONFERENCJA

Kształcenie w zawodach ekonomiczno-administracyjnych – potrzeby pracodawców i szkół branżowych

W imieniu Konfederacji Lewiatan, Wielkopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan, TEB Edukacji oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu, jako partnera merytorycznego wydarzenia, serdecznie zapraszamy przedstawicieli szkół kształcących w zawodach branży ekonomiczno-administracyjnej, centrów kształcenia praktycznego, pracodawców, przedstawicieli do udziału w debacie, w czasie której chcielibyśmy podyskutować o kondycji kształcenia branżowego w tym obszarze.

Czy uczniowie kończąc szkoły są gotowi do pracy? Jak zachęcić pracodawców do angażowania się w kształcenie na poziomie szkół średnich? Czy prawo oświatowe temu sprzyja? Jakie zmiany w przepisach ułatwią kształcenia zgodne z potrzebami rynku pracy? Jak zachęcić uczniów do podejmowania nauki w szkołach branżowych? Jak wykorzystać globalne trendy, by zwiększyć konkurencyjność firmy? Na te wszystkie pytania poszukamy odpowiedzi w czasie wydarzenia. Chcielibyśmy także zainspirować Państwa do współpracy na linii szkoła – pracodawca, a także wypracować, jeśli to konieczne, propozycje zmian do prawa oświatowego, które będą temu sprzyjać.

Konferencja dotyczy kształcenia w zawodach: technik administracji, technik prac biurowych, technik archiwista, technik ekonomista, technik rachunkowości, technik usług pocztowych i finansowych. Jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowana w projekcie: „Mistrzowie zawodu - praktyczna nauka zawodu w branży ekonomiczno-administracyjnej”.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

Dane wydarzenia:


Początek: 21 lutego 2020 godz. 10:00

Koniec: 21 lutego 2020 godz. 14:30

Miejsce:
Poznań
ul. Ziębicka 18, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski w Poznaniu, Poznań

Miejsce wydarzenia: