iKONGRES

Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

Employee Experiences Day. Każdy pracownik jest klientem, a klient pracownikiem

Warszawa, 14 czerwca 2019

Konfederacja Lewiatan
ul. Cybulskiego 3

Employee Experiences Day
Każdy pracownik jest klientem, a klient pracownikiem

Czujesz, że coraz trudniej jest Ci pozyskać właściwego pracownika? Zmagasz się z wyzwaniami związanymi z zarządzaniem zespołami wielopokoleniowymi?
Poszukujesz informacji dotyczących nowoczesnych technologii w zarządzaniu doświadczeniami Twoich pracowników?

Zapraszamy do udziału w seminarium "Employee Experiences Day. Każdy pracownik jest klientem, a klient pracownikiem". Spotkanie odbedzie się
14 czerwca 2019 roku w siedzibie Konfederacji Lewiatan, ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie.

Podczas spotkania poznasz najnowsze trendy rynkowe w obszarze zarządzania doświadczeniami. Po części merytorycznej odbędą się dwugodzinne warsztaty poświęcone mapowaniu doświadczeń w procesie rekrutacji i onboardingu z wykorzystaniem globalnej metody KPMG Sześciu Filarów™.

Co wyniesiesz ze spotkania?

 

  •  

Poznasz najnowsze trendy rynku pracy poparte badaniami oraz obserwacjami KPMG praktyk lokalnych oraz globalnych

  •  

Będziesz mieć wgląd w sposób organizacji nowoczesnej firmy zorientowanej na stabilny wzrost klientów, przyciąganie odpowiednich kandydatów do pracy przy optymalnym wykorzystaniu wewnętrznych zasobów

  •  

Otrzymasz wskazówki dotyczące budowania kultury organizacyjnej firmy opartej na ujednoliceniu podejścia do postrzegania roli klienta zewnętrznego i wewnętrznego. Praktyczną wiedzę na temat budowania map doświadczeń pracownika w oparciu o metodę KPMG Sześciu Filarów™ Customer Experience


Rejestracja

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby zajmujące się zarządzaniem zespołami ludzkimi, właścicieli, członków zarządów firm oraz szefów działów personalnych.

W celu zgłoszenia chęci uczestnictwa, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego
do 10 czerwca 2019 r. Liczba miejsc jest ograniczona, stąd zachęcamy do jak najwcześniejszych zapisów.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednakże możliwy wyłącznie po otrzymaniu potwierdzenia od organizatora. Organizator spotkania zastrzega sobie możliwość selekcji zgłoszeń, a także możliwość zmiany terminu lub odwołania wydarzenia.

W przypadku pytań, uprzejmie prosimy o kontakt z Aleksandrą Wyszomirską, tel. 22 528 1120 lub apreviatiwyszomirska@kpmg.pl.

Organizatorami spotkania są Konfederacja Lewiatan i KPMG w Polsce. Partnerami wydarzenia są Francusko-Polska Izba Gospodacza, Polsko-Hiszpańska Izba Gospodarcza, Skandynawsko-Polska Izba Gospodarcza, Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa w Polsce.

Serdecznie zapraszamy!

 

Dane wydarzenia:


Początek: 14 czerwca 2019 godz. 09:00

Koniec: 14 czerwca 2019 godz. 14:30

Miejsce:
Konfederacja Lewiatan
ul. Cybulskiego 3, Warszawa

Miejsce wydarzenia: