EFNI Early Bird 2020

Sopot, 30 września - 02 października 2020

Sheraton Sopot Hotel
Powstańców Warszawy 10

WARUNKI UCZESTNICTWA:

Udział w wydarzeniu jest płatny. Akredytacja "EFNI Early Bird Marzec" jest ważna do 31 marca 2020 i wynosi:

 • 2900 PLN + VAT, firma zrzeszona w Konfederacji Lewiatan
 • 3300 PLN + VAT, firma niezrzeszona w Konfederacji Lewiatan

Udział w wydarzeniu osoby towarzyszącej (rodzina: mąż/żona/partner/partnerka/dziecko) - 900 PLN + VAT

Po dacie 31 marca 2020 r. akredytacja "EFNI Early Bird Marzec" będzie dostępna w sprzedaży w zmienionej, wyższej cenie.  Akredytacje "EFNI Early Bird Marzec" nie opłacone do daty końcowej obowiązywania oferty, automatycznie zmieniają się w wyższą ofertę "EFNI Early Bird Kwiecień". W wypadku dłuższego procesu płatności w firmie związanego z wewnętrznymi procedurami korporacyjnymi, prosimy o kontakt.

Akredytacja obejmuje:

 • udział w oficjalnym programie EFNI - 3 dni (30 września - 2 października - środa, czwartek, piątek)
 • kolację wieczorną w dniu 30 września 2020
 • obiady w dniach 1 i 2 października 2020
 • przerwy kawowe ciągłe w dniach: 30 września - 2 października
 • udział w wieczorze networkingowym1 października 2020
 • program artystyczny i merytoryczny
 • możliwość wystąpienia w EFNI Hyde Park
 • materiały konferencyjne
 • udział w EFNI osoby towarzyszącej (rodzina) w specjalnej ofercie cenowej 900 zł netto
 • o wszelkich dodatkowych opcjach będziemy informować na bieżąco

Do 30 kwietnia 2020 r. istnieje możliwość rezygnacji z udziału, bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat.

Do 30 czerwca 2020 r. istnieje możliwość rezygnacji z udziału oraz zwrot 50% wniesionej opłaty akredytacyjnej.

Od 1 lipca 2020 r. w wypadku rezygnacji z udziału brak możliwości zwrotu opłaty akredytacyjnej.

Prosimy o rejestrację na EFNI 2020 do 25 września 2020. Rejestracja w dniu wydarzenia nie będzie możliwa.

Po zapisaniu się na wydarzenie otrzymają Państwo mailem link do pobrania faktury pro forma z danymi i kwotą do przelewu. Wpłaty za udział w spotkaniu należy dokonać najpóźniej do końca obowiązywania danej oferty cenowej w danym miesiącu, na konto ING Bank Śląski 38 1050 1025 1000 0090 3145 1058, w tytule przelewu prosimy wpisać: EFNI 2020 Early Bird oraz nazwisko uczestnika i nazwę firmy, którą reprezentuje.

Osoba kontaktowa: Jadwiga Winiarska, Koordynatorka ds. akredytacji EFNI, Departament Wydarzeń,  tel. +48 22 55 99 878, +48 690 329 457, jwiniarska@konfederacjalewiatan.pl.

Formularz rejestracyjny
- pola obowiązkowe
Proszę poprawić następujące błędy
Opłata uczestnictwa
Udział osoby towarzyszącej (rodzina)
PLN
Metoda płatności
Dane do faktury
Akceptuję regulamin serwisu iKONGRES oraz przyjełam/-ąłem do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane przez D2B Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie („Usługodawca”) w ramach umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych w celu wykonania umowy zawartej przez Konfederacja Lewiatan z siedzibą: ul. Zbyszka Cybulskiego 3, 00-727 Warszawa („Organizator”) z Usługodawcą zgodnie z regulaminem świadczenia usług. Administratorem bazy danych podanych podczas rejestracji na wydarzenie jest Organizator. Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119, dalej RODO) przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych oraz ich poprawiania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do żądania usunięcia swoich danych osobowych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do uzyskania kopi swoich danych oraz przeniesienia swoich danych osobowych. Więcej informacji dotyczących celów i sposobów przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszym regulaminie.
Oświadczam, że zapoznałam/-łem się warunkami uczestnictwa w wydarzeniu, wypełniając i wysyłając niniejszy formularz akceptuję regulamin Organizatora i warunki uczestnictwa w wydarzeniu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych przekazanych w powyższym formularzu (adres e-mail) do przesyłania informacji handlowych pochodzących od Oranizatora

 

Czym jest EFNI? To międzynarodowa konferencja biznesowa o zasięgu europejskim. Spotykamy się po to, aby wypracować pomysły na silną Europę i konkurencyjną gospodarkę otwartą na trendy cywilizacyjne i technologiczne. Rozmawiamy o najważniejszych wyzwaniach gospodarczych, politycznych, społecznych i technologicznych przed którymi stoi UE, ze szczególnym naciskiem na to jak nowe technologie i zmiany cywilizacyjne wpływają na społeczeństwo, biznes i rynek pracy.

Organizowana jest przez Konfederację Lewiatan, Miasto Sopot oraz Business Europe - europejskie zrzeszenie pracodawców, w skład, którego wchodzą organizacje biznesowe z całej Europy. EFNI co roku odbywa się pod honorowym patronatem Parlamentu Europejskiego.

Co roku gościmy ponad 1200 osób. 47% uczestników EFNI to przedstawiciele biznesu, 18% administracji publicznej, 12% mediów, 15% NGO, 8% to przedstawiciele nauki. Wyróżnia nas też prawie równy udział kobiet i mężczyzn (43% kobiet i 57% mężczyzn).


EFNI jest konferencją, na której gościmy przedstawicieli wielu branż: budowlanej, spożywczej, farmaceutycznej, medycznej, produkcyjnej, motoryzacyjnej, zbrojeniowej, energetycznej, ubezpieczeniowej, finansów, handlu, konsultingu, przemysłu, telekomunikacji i IT, transportu, turystyki i edukacji.

Uczestnicy Forum szczególnie cenią networking i wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny wydarzenia – czyli wiedzę i dużą dawkę inspiracji. EFNI to tygiel intelektualny, ale też znakomite miejsce do spotkania się ze swoimi klientami lub potencjalnymi partnerami biznesowymi w nadmorskim centrum biznesowym.

Partnerami EFNI 2019 byli m.in: Google, Citi Bank, BNP Paribas, mBank, Velux, IKEA, TESCO, Orange, MetLife, Facebook, Siemens, BASF, Dr Irena Eris, Ergis, PZL Świdnik, Maspex, Województwo Pomorskie oraz Agencja Rozwoju Pomorza, Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych, Związek Pracodawców Firm Produkcyjnych i inni. Więcej informacji: www.efni.pl

Wśród gości dotychczasowych edycji Forum byli m.in.: Arvind Bali, Benjamin R. Barber, Dominic Barton, Zygmunt Bauman, Marek Belka, Jan Krzysztof Bielecki, Michał Boni, Zbigniew Brzeziński, Leszek Czarnecki, Norman Davies, Paul H. Dembiński, William H. Dutton, Martin Ford, George Friedman, Štefan Füle, Hans-Gietrich Genscher, Michaił Gorbaczow, Johannes Hahn, Danuta Hübner, Sylvie Kauffmann, Anatolij Kinakh, Lena Kolarska-Bobińska, Bronisław Komorowski, Ivan Krastev, Jan Kulczyk, Michael O'Leary, Janusz Lewandowski, Bernard-Henry Lévy, Henri Malosse, Lord Peter Mandelson, Mario Monti, Irene Natividad, Herman Van Rompuy, Nouriel Roubini, Peter Schwartz, Hernando de Soto, Robert L. Thompson, Frans Timmermans, José Ignacio Torreblanca, Donald Tusk, Günter Verheugen i Lech Wałęsa.

Kilka słów o Konfederacji Lewiatan:
Konfederacja Lewiatan jest jedną z najbardziej wpływowych polskich organizacji biznesowych, reprezentuje interesy pracodawców w Polsce i Unii Europejskiej. Zabiega o konkurencyjne warunki prowadzenia biznesu. Dba o lepsze prawo, zdrową konkurencję, wzrost zatrudnienia i wzmocnienie kapitału społecznego. Jest głosem biznesu. Skupia ponad 4100 firm zatrudniających w sumie ponad 1 mln osób. Jest członkiem Rady Dialogu Społecznego. Jako jedyna reprezentatywna organizacja polskich pracodawców ma przedstawicielstwo w Brukseli i należy do BusinessEurope - największej europejskiej organizacji reprezentującej interesy przedsiębiorców i pracodawców wobec Komisji Europejskiej, Parlamentu Europejskiego i innych instytucji UE. Posiadamy ogólnopolską strukturę regionalną - ponad 20. związków regionalnych - działającą efektywne na terenie całego kraju. Prezydentem Konfederacji Lewiatan jest Pan Maciej Witucki.

O tym jaka będzie przyszłość, decydujemy naszymi wyborami już dziś. Każdy z nas, jako obywatel czy przedsiębiorca, ma wpływ na to jaka będzie nasza przyszłość. Jakie decyzje mamy podjąć teraz, aby jutro było dla nas sprawiedliwe, bezpieczne, dostatnie? Z tymi, dla których odpowiedź na to pytanie jest ważna, spotykamy się co roku w Sopocie.

Dołącz do nas już dziś!  Dołącz do projektu kupując akredytację i polecając ją Twoim partnerom biznesowym i przyjaciołom.

Dane wydarzenia:


Początek: 30 września 2020 godz. 16:00

Koniec: 02 października 2020 godz. 14:58

Miejsce:
Sheraton Sopot Hotel
Powstańców Warszawy 10, Sopot

Miejsce wydarzenia: