Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

EFNI 9,5 ONLINE

Online, 02 października 2020

*
*

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w Konferencji „EFNI 9 i pół”, która odbędzie się on-line w dniu 2 października (piątek) 2020 roku. >>ZOBACZ PROGRAM WYDARZENIA.

Ideą EFNI, jak co roku, jest wypracowanie pomysłów na silną Europę i konkurencyjną gospodarkę, otwartą na trendy cywilizacyjne i technologiczne.

Ze względu na pandemię, organizatorzy Europejskiego Forum Nowych Idei (Konfederacja Lewiatan, miasto Sopot i BusinessEurope), zdecydowali, że jubileuszowa 10. edycja Forum odbędzie się w roku 2021.

Motywem przewodnim "Konferencji EFNI 9,5" będą kwestie związane z odbudową i funkcjonowaniem gospodarki w czasie i po kryzysie. Program przewiduje m.in. debaty poświęcone polskiej i europejskiej gospodarce po pandemii, wyzwaniom i szansom związanym z europejskim zielonym ładem, ocenie modeli i efektywności programów wsparcia dla przedsiębiorstw, w tym też w ujęciu europejskim, jak również przewidywanym zmianom na rynkach pracy w szerszym kontekście społecznym. Konferencja będzie również miejscem debat nad wnioskami z Raportu Konfederacji Lewiatan „Impuls dla Polski”.

 

Zarejestruj się na EFNI oraz zaloguj w dniu wydarzenia i zyskaj:

  1. 3-miesięczną, cyfrową prenumeratę MyCompany - upominek od partnera medialnego EFNI.
  2. 3-miesięczną prenumeratę Wyborczej Premium - upominek do partnera medialnego EFNI Portalu Wyborcza.biz
  3. Oraz rabaty na zakup publikacji autorów, których książki będą prezentowane w czasie EFNI.

 

PARTNERZY EFNI edycja dziewięć i pół

Dane wydarzenia:


Początek: 02 października 2020 godz. 09:00

Koniec: 02 października 2020 godz. 18:00

Miejsce:
*
*, Online