Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

Debata: EUROPE IS VOTING. MAKE IT YOUR BUSINESS – priorytety federacji BusinessEurope dla kolejnego Parlamentu Europejskiego

Warszawa, 24 maja 2019

Konfederacja Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3

Szanowni Państwo,

W tym roku mija dokładnie 15 lat od przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Marzenie milionów Polaków, aby stać się częścią europejskiej wspólnoty, po latach starań i negocjacji zostało zrealizowane, otwierając nam szerokie możliwości rozwoju i postępu gospodarczego.

Konfederacja Lewiatan od początku swojego istnienia podkreślała znaczenie naszej aktywnej obecności w Europie. Dlatego też, już od 2000 roku, posiadamy biuro w Brukseli i jesteśmy członkiem BusinessEurope, największego europejskiego stowarzyszenia przedsiębiorców i pracodawców.


Na zaproszenie Konfederacji Lewiatan, 24 maja 2019 r. do Warszawy przyjadą - Prezydent BusinessEurope, Perre Gattaz, oraz dyrektor generalny, Markus Beyrer. Wizyta ta odbędzie się w ramach tzw. „Tour des Capitales”, inicjatywy BusinessEurope, której celem jest zachęcenie Europejczyków do udziału w zbliżających się wyborach europejskich oraz przedstawienie postulatów biznesu na kolejne pięć lat.


W związku z okrągłą rocznicą członkostwa Polski w UE, chcielibyśmy, razem z BusinessEurope, porozmawiać o tym, co już udało się nam osiągnąć oraz o najważniejszych wyzwaniach przyszłości. Porozmawiamy o priorytetach i oczekiwaniach naszych firm na kolejne 5 lat.

Program spotkania:

  • EUROPE IS VOTING. MAKE IT YOUR BUSINESS – priorytety federacji BusinessEurope dla kolejnego Parlamentu Europejskiego
  • Prezentacja raportu Konfederacji Lewiatan nt. nt. czego polski biznes oczekuje od UE w nowej kadencji Parlamentu Europejskiego (2019-2024)?
  • Podsumowanie polskiego członkostwa w UE
  • Największe wyzwania przed UE
  • Zapowiedź EFNI 2019

Zapraszamy do rejestaracji!

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dane wydarzenia:


Początek: 24 maja 2019 godz. 11:00

Koniec: 24 maja 2019 godz. 12:30

Miejsce:
Konfederacja Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa

Miejsce wydarzenia: