iKONGRES

Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

Akademia Lewiatana -IInvest in # GERMANY at its best # Nadrenia Północna-Westfalia

Warszawa, 23 marca 2018

Siedziba Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3

Szanowni Państwo,

Niemcy są od lat nr 1 wśród partnerów gospodarczych Polski. Jednym z najsilniejszych ekonomicznie regionów tego kraju jest Nadrenia Północna-Westfalia (NRW), generująca blisko 20% PKB całej RFN. W rankingu „Europejskie miasta i regiony przyszłości 2016/17" NRW znalazła się w pierwszej trójce w kategoriach „potencjał ekonomiczny", „kapitał ludzki i life style" oraz „infrastruktura i komunikacja". To tutaj swoje siedziby ulokowało 16 z 50 największych niemieckich przedsiębiorstw, jak Bayer, Deutsche Post DHL, Deutsche Telekom. E.ON czy Metro, a także globalni gracze: ThyssenKrupp, MAN, Hochtief, RWE, Vodafone i Henkel.

Ogromny potencjał gospodarczy, 16 – milionowa populacja mieszkańców i położenie geograficzne to tylko kilka powodów popularności NRW wśród inwestorów zagranicznych, w szczególności z Azji.
Od pewnego czasu również polscy przedsiębiorcy dostrzegają duże szanse na dalszą ekspansję właśnie nad Renem. Na dzień dzisiejszy w Nadrenii Północnej-Westfalii działa już blisko 300 spółek z udziałem polskiego kapitału.

Gorąco zapraszamy na spotkanie, na którym partnerzy wydarzenia: NRW.INVEST (Agencja Inwestycji i Promocji kraju związkowego Nadrenia Północna Westfalia), kancelaria TIGGES z Düsseldorfu i eksperci z Polski przedstawią specyfikę tej części rynku niemieckiego i podzielą się doświadczeniami z inwestycji prowadzonych w NRW.

Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Dane wydarzenia:


Początek: 23 marca 2018 godz. 09:30

Koniec: 23 marca 2018 godz. 12:30

Miejsce:
Siedziba Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa

Miejsce wydarzenia: