iKONGRES

Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

2015 rok - plany i wyzwania pomorskich MMŚP

Gdańsk, 27 lutego 2015

Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Trzy Lipy 3

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w organizowanej przez Konfederację Lewiatan oraz Pomorski Związek Pracodawców Lewiatan konferencji ,,Plany i wyzwania pomorskich MMŚP w 2015 roku”. Odbędzie się ona 27 lutego 2015 roku, w godzinach 9.00-14.00, w Gdańskim Parku Naukowo- Technologicznym. Jej tematem przewodnim będzie kondycja pomorskiego sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, poznanie jego mocnych i słabych stron oraz barier i szans rozwoju.

Na podstawie wyników badań „Konkurencyjność sektora MMŚP w 2014 r.” przeprowadzonych przez Konfederację Lewiatan pokażemy jak pomorski sektor tych firm wypada na tle mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Jakie ma plany na przyszłość i co mu przeszkadza w ich realizacji.

W panelu dyskusyjnym, w którym udział wezmą przedstawiciele biznesu, pomorskich pracodawców oraz administracji publicznej, rozmawiać będziemy o regionalnej przedsiębiorczości, konkurencyjności sektora MMŚP na Pomorzu, innowacyjności, współpracy organizacji pracodawców z urzędami.

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy parlamentarzystów, przedstawicieli samorządu lokalnego, administracji, przedsiębiorców, przedstawicieli świata nauki oraz organizacji pracodawców. Jesteśmy przekonani, że w takim gronie mamy szansę wypracować rekomendacje dotyczące warunków niezbędnych dla rozwoju pomorskich przedsiębiorstw.

Serdecznie zapraszamy!

Dane wydarzenia:


Początek: 27 lutego 2015 godz. 09:30

Koniec: 27 lutego 2015 godz. 13:00

Miejsce:
Gdański Park Naukowo-Technologiczny
Trzy Lipy 3, Gdańsk

Miejsce wydarzenia: