iKONGRES

Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

Kompas przedsiębiorcy - COŚ DLA WIELORYBNIKÓW

Warszawa, 19 - 20 sierpnia 2015

Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3

Szanowni Państwo,

Podejmowanie decyzji, co do kierunku rozwoju firmy, to niełatwa sprawa. Każdy właściciel i każdy menedżer nie raz pomyślał, że przydałby się jakiś kompas. A że wakacyjny okres sprzyja podróżom, zapraszamy we wspólną podróż w … przyszłość – Państwa i Państwa firm.

W naszym nowym programie, opracowanym specjalnie dla szefów, menedżerów oraz właścicieli przedsiębiorstw (również mniejszych i średnich), znajdą Państwo szereg propozycji rozwojowych, dzięki którym prowadzenie firmy stanie się łatwiejsze, podejmowane decyzje trafniejsze, a ryzyko  z nimi związane mniejsze.

Głównym założeniem wszystkich programów jest ich użyteczność i praktyczny charakter – widać to w doborze tematów oraz warsztatowej formule – koncentrujemy się wyłącznie na kwestiach najistotniejszych oraz na praktycznym ćwiczeniu umiejętności, nie na teorii.

Serdecznie zapraszamy!

3. COŚ DLA WIELORYBNIKÓW

Quota® Sales Performance Game to dynamiczna gra sprzedażowa, stosowana w najlepszych międzynarodowych firmach. Wciągająca interaktywna forma warsztatu rozwija kluczowe kompetencje niezbędne, by z sukcesem sprzedawać na rynku business to business (B2B). Całość ujęta jest w 10 kluczowych kroków cyklu sprzedaży B2B..

 

Dane wydarzenia:


Początek: 19 sierpnia 2015 godz. 09:00

Koniec: 20 sierpnia 2015 godz. 15:00

Miejsce:
Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa

Miejsce wydarzenia: