iKONGRES

Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

Kompas przedsiębiorcy - BEZ AUTOPILOTA

Warszawa, 27 - 28 sierpnia 2015

Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3

Szanowni Państwo,

Podejmowanie decyzji, co do kierunku rozwoju firmy, to niełatwa sprawa. Każdy właściciel i każdy menedżer nie raz pomyślał, że przydałby się jakiś kompas. A że wakacyjny okres sprzyja podróżom, zapraszamy we wspólną podróż w … przyszłość – Państwa i Państwa firm.

W naszym nowym programie, opracowanym specjalnie dla szefów, menedżerów oraz właścicieli przedsiębiorstw (również mniejszych i średnich), znajdą Państwo szereg propozycji rozwojowych, dzięki którym prowadzenie firmy stanie się łatwiejsze, podejmowane decyzje trafniejsze, a ryzyko  z nimi związane mniejsze.

Głównym założeniem wszystkich programów jest ich użyteczność i praktyczny charakter – widać to w doborze tematów oraz warsztatowej formule – koncentrujemy się wyłącznie na kwestiach najistotniejszych oraz na praktycznym ćwiczeniu umiejętności, nie na teorii.

Serdecznie zapraszamy!

5. BEZ AUTOPILOTA

Sukces w biznesie zależy od wielu rzeczy. Koniunktury, mody, możliwości finansowych, ale w ogromnym stopniu również od ludzi. Każdy z nas jest inny. Zrozumienie sposobu własnego funkcjonowania, tego, jak się komunikujemy z innymi, co nas motywuje, pozwala stosować efektywne formy wpływania na innych, budowania porozumienia z podwładnymi, współpracownikami i klientami. Namawiamy, aby formy te dobierać do indywidualnych, tkwiących w osobowości potrzeb i możliwości.

Celem szkolenia jest diagnoza indywidualnych preferencji (naturalnych predyspozycji) w zakresie przywództwa, komunikacji, stylów wywierania wpływu, współpracy z różnymi osobowościami. Pomaga zrozumieć siłę tkwiącą w różnorodności zachowań i uczy, jak wykorzystywać je do pracy w zespole.

 

Dane wydarzenia:


Początek: 27 sierpnia 2015 godz. 09:00

Koniec: 28 sierpnia 2015 godz. 15:00

Miejsce:
Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa

Miejsce wydarzenia: