iKONGRES

Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA W PRZEDSIĘBIORSTWIE - wybór czy konieczność - Wrocław

Wrocław, 27 stycznia 2016

Hotel Scandic
ul. Piłsudskiego 49/57

Szanowni Państwo,

Konfederacja Lewiatan i Narodowa Agencja Poszanowania Energii  S.A. zapraszają na szkolenie, w ramach którego zostanie zaprezentowane narzędzie informatyczne SME TOOL. Przy jego pomocy właściciele i menedżerowie małych i średnich przedsiębiorstw będą mogli samodzielnie przeprowadzić analizę zużycia energii w swoich firmach, uzyskać informacje jakie działania mogą wdrożyć, aby poziom zużycia energii zmniejszyć, a tym samym obniżyć koszty działalności. W niektórych przypadkach redukcja kosztów może być znaczna i sięgać nawet 10-20%.
Narzędzie powstało w ramach realizacji międzynarodowego projektu SME CheckUP, którego polskimi partnerami są Konfederacja Lewiatan i Narodowa Agencja Poszanowania Energii SA.

Uczestnicy warsztatów  dowiedzą się jakie działania (zarówno o charakterze inwestycyjnym, jak i nie inwestycyjnym) mogą poprawić efektywność energetyczną firmy oraz kto i w jaki sposób może pomóc wdrożyć odpowiednie procesy w danym przedsiębiorstwie.

Podczas szkolenia przekażemy Państwu informacje o tym jakie nowe regulacje prawne dotyczące  efektywności energetycznej przedsiębiorstw są w przygotowaniu i w związku z tym, jakie obowiązki spadną w najbliższej przyszłości na prezesów oraz właścicieli firm.

Na warsztaty zapraszamy w szczególności właścicieli  firm i menedżerów hoteli, restauracji, sklepów i biur. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty poprowadzi mgr inż. Małgorzata Popiołek, koordynator projektu i ekspert Narodowej Agencji Poszanowania Energii SA.

Szkolenie organizowane jest w ramach Akademii Dolnośląskich Pracodawców.

Serdecznie zapraszamy

Dane wydarzenia:


Początek: 27 stycznia 2016 godz. 10:30

Koniec: 27 stycznia 2016 godz. 15:30

Miejsce:
Hotel Scandic
ul. Piłsudskiego 49/57, Wrocław

Miejsce wydarzenia: