iKONGRES

Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

Akademia Lewiatana - Prawo Restrukturyzacyjne

Warszawa, 23 maja 2016

Konfederacja Lewiatan
Zbyszka Cybulskiego 3

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na szkolenie dotyczące nowego prawa restrukturyzacyjnego, które zacznie obowiązywać już od 1 stycznia 2016 roku. W ramach szkolenia zostaną omówione cele reformy prawa upadłościowego i płynące z niej skutki. Prelegenci omówią cztery nowe postępowania restrukturyzacyjne i korzyści dla zadłużonych przedsiębiorców wynikające z nowego prawa, które mają ułatwić oddłużenie oraz najważniejsze zmiany w prawie upadłościowym. Uczestnicy szkolenia poznają różnice pomiędzy poszczególnymi postępowania restrukturyzacyjnymi, zapoznają się z możliwościami pozyskiwania dodatkowego finansowania na restrukturyzację, co powinno im w przyszłości ułatwić wybór odpowiedniej ścieżki postępowania.

Szkolenie szczególnie polecamy wszystkim przedsiębiorcom – prowadzącym indywidualną działalność gospodarczą, wspólnikom spółek osobowych, jak również członkom zarządów oraz rad nadzorczych spółek kapitałowych czy dyrektorom finansowym.

Akademia Lewiatana jest bezpłatna, kierowana do wszystkich firm zrzeszonych w Konfederacji Lewiatan, które na bieżąco opłacają składkę członkowską.

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 maja 2016 r. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Serdecznie zapraszamy!

Dane wydarzenia:


Początek: 23 maja 2016 godz. 09:30

Koniec: 23 maja 2016 godz. 15:30

Miejsce:
Konfederacja Lewiatan
Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa

Miejsce wydarzenia: