iKONGRES

Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

Akademia Lewiatana - Zarządzanie spółką a odpowiedzialność prawna członków zarządu i możliwości jej ograniczenia

Warszawa, 06 października 2015

Siedziba Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3

Szanowni Państwo,

zapraszamy na szkolenie, w ramach którego zaprezentowane zostaną wybrane aspekty prawne dotyczące działalności spółki, istotne z punktu widzenia członków zarządu. Przedstawimy m.in. najważniejsze obowiązki w zakresie ładu korporacyjnego, zobowiązań podatkowych, własności intelektualnej i przestrzegania zasad konkurencji. Zaprezentowane zostaną  możliwości dotyczące kształtowania podziału obowiązków w ramach zarządu i zasady odpowiedzialności, w tym za działania podwładnych a także sposoby limitowania takiej odpowiedzialności. Nasi prelegenci omówią zagadnienia praktyczne w kontekście orzecznictwa sądów a także postępowań prowadzonych przez organy administracji, w tym w ramach kontroli skarbowej, podatkowej oraz UOKiK. Dodatkowo wskażemy podstawowe kwestie, które każdy przedsiębiorca powinien wiedzieć na temat prawa własności intelektualnej oraz naruszenia zasad konkurencji przy zawieraniu umów handlowych.

Szkolenie szczególnie polecamy członkom zarządu i rad nadzorczych oraz innym osobom odpowiadającymi za zarządzanie spółkami.

Akademia Lewiatana jest kierowana do wszystkich firm zrzeszonych w Konfederacji Lewiatan, które na bieżąco opłacają składkę członkowską.

Zgłoszenia przyjmujemy do 2 października 2015 r.
Liczba miejsc ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dane wydarzenia:


Początek: 06 października 2015 godz. 09:30

Koniec: 06 października 2015 godz. 16:00

Miejsce:
Siedziba Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa

Miejsce wydarzenia: