iKONGRES

Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

Akademia Lewiatana - Optymalizacja w przemyśle

Warszawa, 16 października 2015

Siedziba Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3

Szanowni Państwo,

W ramach warsztatów zostaną omówione różne mechanizmy i rozwiązania, umożliwiające optymalizację kosztów zużycia mediów energetycznych związanych z prowadzeniem działalności produkcyjnej.

Jednym z nich jest zastosowanie techniki napędowej, która rozwiązuje problem nieefektywnego zarządzania mediami technologicznymi. Stosowane obecnie metody opierają się często na rozwiązaniach mechanicznych, co prowadzi do utraty części dostarczonej energii w układzie regulacji wydajności.

Inne możliwości optymalizacji kosztów wynikają z zastosowania narzędzi informatycznych, umożliwiających symulację całego procesu produkcyjnego. Narzędzia te umożliwiają stworzenie modelu cyfrowego produktu i zasymulowanie wszystkich jego parametrów, bez potrzeby wytworzenia fizycznego prototypu.

W ramach warsztatów zostaną omówione konkretne przykłady praktycznych zastosowań energooszczędnych systemów napędowych, narzędzi informatycznych oraz innych rozwiązań formalno-organizacyjnych, których efektem jest optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem ekonomicznym na przykładach firm GM, fabryki w Gliwicach oraz w firmy Solaris.

Akademia Lewiatana jest kierowana do wszystkich firm zrzeszonych w Konfederacji Lewiatan, które na bieżąco opłacają składkę członkowską.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 października 2015 r.
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Dane wydarzenia:


Początek: 16 października 2015 godz. 09:30

Koniec: 16 października 2015 godz. 17:00

Miejsce:
Siedziba Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa

Miejsce wydarzenia: