iKONGRES

Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

Akademia Lewiatana - Efektywne przetwarzanie danych osobowych

Warszawa, 17 kwietnia 2015

Siedziba Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty nt. efektywnego przetwarzania danych osobowych, podczas których, chcemy poruszyć  praktyczny i istotny temat dla każdego przedsiębiorcy, czyli jak skutecznie chronić przetwarzane informacje, jak eliminować ryzyko ich utraty a z drugiej strony przedstawimy te przepisy prawa, które wprost zobowiązują do należytego przetwarzania danych osobowych. Podczas interaktywnych warsztatów opowiemy co nowego w ustawie o ochronie danych osobowych, która nakłada nowe obowiązki i kompetencje dla Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

Celem spotkania jest poruszenie następujących zagadnień:

  • Jakie przepisy prawa zobowiązują nas do należytego przetwarzania w tym przechowywania informacji? Jak interpretować przepis „Każda osoba przechowująca dane osobowe zobowiązana jest do zastosowania technicznych i organizacyjnych środków celem zabezpieczenia tych danych”?
  • Czy zmiana przepisów w nowelizacji o ustawie o ochronie danych osobowych, która wprowadza nowe obowiązki Administratora Danych Osobowych, znacznie zmieniając jego kompetencje, pomoże przedsiębiorcom eliminować ryzyko utraty danych?
  • Co robić by przechowywane przez przedsiębiorców informacje były bezpieczne i jak eliminować ryzyko ich utraty ? Case study – przykład przetwarzania danych osobowych przez pracodawców, jakie dane i jak długo mogę być przechowywane.
  • Digitalizacja danych – czyli jak efektywnie i bezpiecznie przechowywać informacje.
  • E-teczka jako forma nowoczesnego i bezpiecznego przetwarzania informacji pracowniczych.

Akademia Lewiatana jest kierowana do wszystkich firm zrzeszonych w Konfederacji Lewiatan, które na bieżąco opłacają składkę członkowską.

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 kwietnia 2015 r.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dane wydarzenia:


Początek: 17 kwietnia 2015 godz. 09:30

Koniec: 17 kwietnia 2015 godz. 15:30

Miejsce:
Siedziba Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa

Miejsce wydarzenia: