Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

4. Kongres Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan

Warszawa, 14 - 15 października 2020

Spotkanie online (webinarium)
Online

 

4. Kongres Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan ONLINE

 

IV Kongres Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan to dwudniowe forum dyskusyjne na temat prawa podatkowego. Wydarzenie składa się z dwóch części:

  • Otwartej, bezpłatnej konferencji na temat najważniejszych zmian w prawie podatkowym
  • Odpłatnych, trzech warsztatów podatkowych dla osób zajmujących się podatkami, prowadzone przez ekspertów i praktyków z prawa podatkowego

 

  1. Warsztat 1. Partner DZP: Wykorzystanie WIS w polityce podatkowej firmy
  2. Warsztat 2. Partner KPMG: Ulga na prace B+R i IP Box – instrumenty
  3. Warsztat 3. Partner MDDP: JPK_VAT i TP-R - dwa największe wyzwania podatkowe jesieni

Pierwszego dnia zapraszamy Państwa na Konferencję z udziałem przedstawicieli Ministerstwa Finansów, członków Rady Podatkowej Konfederacji Lewiatan, przedsiębiorców oraz uznanych ekspertów w dziedzinie prawa podatkowego.

Nasi goście w trzech panelach dyskusyjnych będą rozmawiać, m.in. o proponowanych przez Ministerstwo Finansów tzw. rozwiązaniach estońskich dla niektórych podatników podatku CIT, które mają zacząć obowiązywać już w 2021 r., o tym jak może funkcjonować w Polsce centralny rejestr faktur – narzędzie, którego celem będzie zwiększenie wiedzy administracji skarbowej o bieżących rozliczeniach przedsiębiorców (fakturowaniu) oraz o ulgach i rozwiązaniach, których celem jest wspieranie nowoczesnych przedsiębiorstw i innowacyjnej gospodarki.
 
Wspólna dyskusja przedstawicieli Ministerstwa Finansów, ekspertów podatkowych i przedsiębiorców pozwoli uczestnikom konferencji poznać plany resortu finansów dotyczące dalszych zmian polskiego systemu podatkowego oraz posłuchać o wyzwaniach stojących przez przedsiębiorcami w związku ze zmieniającym się otoczeniem prawno–podatkowym.

W drugim dniu wydarzenia zapraszamy na praktyczne warsztaty, podczas których uznani eksperci poprowadzą szkolenia nt. najważniejszych zagadnień podatkowych.

Parterami strategicznymi wydarzenia są: Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka, KPMG, MDDP.

Partnerami medialnymi są: Wolters Kluwer Polska, Przegląd Podatkowy, Prawo.pl

Dane wydarzenia:


Początek: 14 października 2020 godz. 10:00

Koniec: 15 października 2020 godz. 17:00

Miejsce:
Spotkanie online (webinarium)
Online, Warszawa