iKONGRES

Szanowni Państwo,

Rejestracja została zamknięta, zgłoszenia nie są już przyjmowane.

2015 rok - plany i wyzwania dolnośląskich MMŚP

Wrocław, 27 listopada 2014

Scandic Hotel Wrocław
ul. Piłsudskiego 49/57

Szanowni Państwo,

mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w organizowanej przez Konfederację Lewiatan oraz Dolnośląskich Pracodawców konferencji ,,Plany i wyzwania dolnośląskich MMŚP w 2015 roku”. Odbędzie się ona 27 listopada 2014 roku, w godzinach 9.00-14.00, w Hotelu Scandic we Wrocławiu. Jej tematem przewodnim będzie kondycja dolnośląskiego sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, poznanie jego mocnych i słabych stron oraz barier i szans rozwoju.

Na podstawie wyników badań „Konkurencyjność sektora MMŚP w 2014 r.” przeprowadzonych przez Konfederację Lewiatan pokażemy jak dolnośląski sektor tych firm wypada na tle mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce. Jakie ma plany na przyszłość i co mu przeszkadza w ich realizacji.

W panelu dyskusyjnym, w którym udział wezmą przedstawiciele biznesu, dolnośląskich pracodawców oraz administracji publicznej, rozmawiać będziemy o regionalnej przedsiębiorczości, konkurencyjności sektora MMŚP na Dolnym Śląsku, innowacyjności, współpracy organizacji pracodawców z urzędami.

Do udziału w konferencji zaprosiliśmy parlamentarzystów, przedstawicieli samorządu lokalnego, administracji, przedsiębiorców, przedstawicieli świata nauki oraz organizacji pracodawców. Jesteśmy przekonani, że w takim gronie mamy szansę wypracować rekomendacje dotyczące warunków niezbędnych dla rozwoju dolnośląskich przedsiębiorstw.

Serdecznie zapraszamy

Dane wydarzenia:


Początek: 27 listopada 2014 godz. 09:00

Koniec: 27 listopada 2014 godz. 14:00

Miejsce:
Scandic Hotel Wrocław
ul. Piłsudskiego 49/57, Wrocław

Miejsce wydarzenia: